Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Neviditelný" HD v PC po zformatovaní v TV

Externí USB HD WD 500GB (USB3) byl funkční a v PC "viditelný". Strčil jsem ho do TV Philips a uložené fota jsem viděl, pak jsem chtěl vyzkoušet nahravaní z TV, tak si ho TV zformátovala. Nahrávání OK. Pak ho vytáhnu a v PC (W7-64, i XP) je "neviditelný", tzn. nevidím ho jako diskovou jednotku ale jen jako Velkokapacitní paměťové zařízení. Čím ho zviditelnit? V jiných TV (Samsung) i skrze SetTopBox (Evolve) se dá naformátovat (jak FAT tak NTFS) ale v PC stále neviditelný.
Děkuji za ROZUMNÉ rady

Měl jsem problém jen s neviditelným diskem, který fungoval jen na TV. Vyřešil jsem to až v: správa počítače - správa disků, na disk pravým kliknutím "změnit písmeno, jednotku a cestu", přiřadit písmeno. Už mi to pak šlo.