Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hardwarové nároky Windows Vista - prehnané alebo akurát?

Je podľa vás v poriadku, aké "nenormálne" nároky má Vista? Veď posledná verzia Mandriva Linux 2007 beží v pohode aj na 1,0 GHz so 160 MB RAM a Vista žere s Aero až 1 GB RAM? Svedčí to o tom, aký neprofesionálny sú programátori MS alebo je to naozaj v poriadku a ja iba preháňam?

[mod]Opravil jsem hardwareové->hardwarové, trhalo mi to oči (host)[/mod]

KDE a Gnome dohromady nic neumí a je to jen barevné pozlátko nad faktem, že je linux stále nejlépe ovladatelný z příkazové řádky. Ve Vistě je oproti tomu z větší části objektový desktop.

Hlavní vlajkové lodě opensource, OpenOffice a Firefox jsou ty nejvíc bloated a zabugované aplikace jaké jsou běžně v použití normálními uživateli. Jsou pomalé na libovolné konfiguraci. A o Open Office 2 na 160 MB RAM snad ani pohádky nevyprávěj..

Oproti tomu máme Office 2003 /bez problémů na 128 MB RAM, Office 2007 (256 MB RAM...)...