Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiný chladič po reklamaci

Zdravím. Reklamoval jsem počítač kvůli sníženému grafickému výkonu. Bylo to zdrojem, který nebyl při reklamaci v počítači, neboť jsem, ať mám klid, reklamoval s počítačem zároveň zdroj, který jsem si koupil bokem. Zdroj z počítače zůstal v šuplíku.
Na reklamaci na nic nepřišli.
Vyjádření k reklamaci: Závada se na PC neprojevila.
Počítač mi vrátili ale s jiným chladičem, který dělá kravál jako svině. Poznám to jednoduše - předtím jsem neměl červený...
Co s tím mám dělat? Zase jim to tam posílat zpátky a čekat zase 30 dní až mi vymění blbej chladič ? Můžu se proti tomu nějak ohradit? Ať mi kvůli času strávenému reklamacemi, přičemž to není můj problém, dají nějakou finanční kompenzaci?
Díky předem za rady.

Vůbec nerozumím!
Proč nereklamuješ PC tak jak jsi o nich koupil = i s původním zdrojem?
(žádnou reklamaci bych ti neuznal)
Neznám žádný červený chladič!

(pokud sis vyměnil zdroj sám za jiný a bylo to v pořádku, tak jsi měl reklamovat asi jen ten mizerný zdroj)

Ten mizerný seasonic jsem reklamoval, měl jsem tam asi nechat eurocase, viď. Ten počítač je koupen na díly, ne v kuse, tudíž je jedno, že v tom zdroj nebyl. S tím zdrojem ten problém nepřetrvával. Přečti si to znovu prosímtě. Červená je barva, zkus google.