Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod audio CD na počítačový formát(MP3,WMA...?)

Dobrý den, chtěl bych si převést jedno mé audio cd do formátu, který mi přehraje mobil a to v co nejlepší možné kvalitě. Na internetu jsem našel návody i odkazy na stažení programů: CDex, Audiograbber, a Windows Media Player. Nejlepší recenze jsem se dočetl na program CDex, tak bych asi zvolil ten, le prosím poradí mi někdo jaký zvolit výstupní formát písnišek aby byly v co nejlepší kvalitě? Jestli MP3 v 320kbps nebo něco jiného děkuji moc lidi.

Dobrý den, mám takový problém, chci si převést z CD 41 koled do WAV, ale tak aby se to tvářilo jako wav, ale velikostně to byla MP3, což umí CDEX, jenže on mi začal dělat klasická wav a to já nechci, já když jsem si tam měnila jazyk z AJ na ČJtak jsem tam omylem něco přenastavila a nevim co to bylo, pomůžete mi to dostat do původního nastavení?

chci si převést z CD 41 koled do WAV, ale tak aby se to tvářilo jako wav, ale velikostně to byla MP3, což umí CDEX, jenže on mi začal dělat klasická wav a to já nechci, já když jsem si tam měnila jazyk z AJ na ČJ tak jsem tam omylem něco přenastavila a nevim co to bylo, ale ten odkaz mi vůbec nepomohl, je ještě něco jinýho?

Já bych měla nápad:

Třeba vy Wikane se připojíte ke mě na pc přes Team viewer a uvidíte sám, co mi to dělá.
To se nedá popsat.

Protože mě navádí jak a na co kliknout, když chci to převést do wav apod., to ale já vím, mě jde spíš o to, aby mi to když kliknu na to EXTRACT CD to WAV File(s) tak aby mi to udělalo (CDEX) soubory . WAV o velikosti 2 - 4 MB .
A já když jsem si nastavovala jazyk z AJ na ČJ tak jsem nechtěně v tom cdexu něco zmáčkla či přepsala a od té doby mi to dělá wav, ale o velikosti 10 a více MB .A já to chci vrátit tak aby mi to dělalo zase ty wav o velikosti 2 - 4 MB.

zabudni na wav co ma 4MB. je fuk co si myslis, take daco nikdy nedosiahnes v rozumnej kvalite.
leda tak v kvalite telefonneho sluchatka. WAV v kvalite ako CD maju vzdy a vsade 1 minuta = 10MB. Cize co pesnicka, to niekolko desiatok MB. 4MB to bude mat jedine v mp3.

Maximalne co si pohla porobit moblo, ze to boli mp3jky a mala si tam priponu WAV...co samozrejme nic nemeni na tom ze to vzdy bola mp3.

Třeba to byly přejmenované mp3 ale já to prostě tak jak to bylo chci, wav o velikosti 2 - 4 MB byla tam přípona wav a bylo to velky jak normální MP3 mohla to být od CDEX přejmenovaný, ale mě to tak vyhovovalo a nevím proč mi to dělá ty velky wav.

chci si převést z CD 41 koled do WAV, ale tak aby se to tvářilo jako wav, ale velikostně to byla MP3
tzn. že budeto .wav , ale bude to mít 2 - 4 MB.

Jde jí o to, nacpat to do PowerPointu

...takze dalsia vytvaracka zbytocneho hromadno-mailoveho internetoveho balastu? za to by som tiez ruky lamal...

Wikan - a ako to ide? a aby to aj zariadenia prehravali, na to nemyslis?
to nieje len o kontajneri, je kopa zariadeni, ktore natvrdo idu po pripone a neskumaju co je vnutri = neprehraju to.

obrazne povedane, snazit sa stlacit kamion do velkosti auta je hlupost a obzvast BFU uzivatelka toto nema vobec co riesit, ked nema ani potuchy o tom ako to cele funguje.

takze ziadne wav vo velkosti mp3, neviem skade na taku haluz prisla. bud wav alebo mp3, ziadny hybrid.