Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem netbook 10 inch

Dobrý den prosím vás o pomoc .Dostal jsem pc s androidem. Je to Netbook 10 inch více na krabici a v manuálu uvedeno není. Prosím vás o radu nevím o tomhle vůbec nic a proto se chci se chci zeptat jestli jde nějakým způsobem posílit signál wifi nebo to přeinstalovat na windows . Momentálně vůbec nevím co s tím dělat. Nevím ani jak se zavírájí nebo odinstalují aplikace . Děkuji za pomoc . Václav Bílek.

Na spodní straně není žádný štítek? Pokud ne, není štítek schovaný pod baterií?
Pochop, že když nenapíšeš vůbec nic, tak se těžko radí.

Obecně pro zařízení s Androidem
Musíš mít účet na google.com a v nastavení zařízení mít tento účet
aplikace se instalují přes google play
aplikace se odinstalovávají přes nastavení / správce aplikací

A jestli tam půjdou nainstalovat Windows? Bez uvedení typu se poradit nedá.

Ano jsou tam pod i uvedeny nějaké informace. Ale při zadání modelu který jhej tam uveden mi ti najde tablet. Ještě vás prosím o radu s připojením wifi . mám strašně slabý signál a tam kde normálně telefon nebo pc má plný signál tento notebook má jen jednu čárku . a neustále se mi odhlašuje už mi to leze na nervy . plný signál mám pouze u routeru. Děkuji za rady a tipy. Václav Bílek