Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač

Chtel bych se zeptat jestli nevíte o novém počítači do 15 000Kč.Nejlépe s windows 8 chtěl bych na něm hrát i náročnější hry (př. Metro last light,civilizacion 5)
Děkuji i za doporučení značky.
Předem děkuji za odpověď

stejně když pujde koupit bednu za tyhle peníze, nic jinýho než w7 bo xp tam nebudou. instalačku k tomu stejně nedostane a případný selhání systému bude řešit warezem a zadáním svého cd key co bude na bedně/ztráta záruky/, nebo odnosem do servisu. jen jsem chtěl poradit jak dostat lepší výkon.

to máš určo pravdu že xp dx 10 nevedou/třeba někdy jo/ ale tady je teda otázka peněz a HW nároků těch her na co chce.

bude muset přitlačit /šáhnout hloub do kapsy:-)

XP FOREWER -VISTA SHIT!- W7 NEVIM

Proč by to musel hned řešit warezem? Prostě stáhne OEM instalačku, zadá svůj key na skříni a je vymalováno, jaká ztráta záruky? :-) Lepší výkon tím, že nainstaluješ XP nezískáš.

Neberu ti tvůj názor, ale v dnešní době instalovat na nový PC, kde budu provozovat windows, Xpčka, mi přijde zpátečnické.

ještě v dávných dobách kdy jsem neměl Voyger a le enterprise jsem si warez xp z duvodu pádu a lenosti poridil/nechtelo se mi to tahat do servisu/ z legálně koupený bedny jsem dal cd key a když se pokakala ne SW ale HW mi záruku neuznali.

furt je někde někdo chytřejší než já a poznal to...

Ale blbost. Stáhl sis instalačku, nikoliv pirátskou verzi OS bez potřeby klíče.
To nemohlo být kvůli tomu, pokud ano a oni to tak uvedli, měl ses hádat. Nechci mluvit blbosti, ale když reklamuješ HW, nemají právo prohledávat data na disku, nebo ano?

Slušné chlazení.. pokud vím, běžně tu doporučujeme sestavy s BOXem, který pro procesory bez přetaktování stačí. A proč ne sestavení na CZC? V čem je Alfa lepší?

Neříkám, slušel by tam nějaký lepší chladič - proč ne, nicméně ta HD7790 není v při dnešních cenách moc výhodná koupě..

běžně tu doporučujeme sestavy s BOXem

Výjimečně není běžně.

A proč ne sestavení na CZC? V čem je Alfa lepší?

V kvalitě a pečlivosti sestavení.

Až od nV 670 považuji karty za slušné.
(všeliké "boosty" a po zamykané jádra, složená sběrnice u nVidie mě nelákají, je to jako "vyhoněné práškama")

Dobře, ne běžně, ale když to rozpočet vyžaduje. Upřímně řečeno, raději budu mít i5 na chvíli s BOXem a později třeba vyměním, pokud by mi vadila hlučnost..

S Alfou nemám zkušenosti, ale reference uživatelů, co si nechali složit u CZC se mi nezdáli nijak záporné, ale možná máš víc zkušeností.

Na to, jak je to udělané bych se vykašlal, pokud to funguje. Pokud "čistší" řešení má o 15-20% nižší výkon než "zbastlené", ale funkční, raději půjdu do výkonnějšího. To je ovšem také otázka názoru.

Co se však týče nové GTX650Ti, je to spíše práškama sražené, než vyhnané :-)