Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový počítač

Chtel bych se zeptat jestli nevíte o novém počítači do 15 000Kč.Nejlépe s windows 8 chtěl bych na něm hrát i náročnější hry (př. Metro last light,civilizacion 5)
Děkuji i za doporučení značky.
Předem děkuji za odpověď

stejně když pujde koupit bednu za tyhle peníze, nic jinýho než w7 bo xp tam nebudou. instalačku k tomu stejně nedostane a případný selhání systému bude řešit warezem a zadáním svého cd key co bude na bedně/ztráta záruky/, nebo odnosem do servisu. jen jsem chtěl poradit jak dostat lepší výkon.

to máš určo pravdu že xp dx 10 nevedou/třeba někdy jo/ ale tady je teda otázka peněz a HW nároků těch her na co chce.

bude muset přitlačit /šáhnout hloub do kapsy:-)

XP FOREWER -VISTA SHIT!- W7 NEVIM

ještě v dávných dobách kdy jsem neměl Voyger a le enterprise jsem si warez xp z duvodu pádu a lenosti poridil/nechtelo se mi to tahat do servisu/ z legálně koupený bedny jsem dal cd key a když se pokakala ne SW ale HW mi záruku neuznali.

furt je někde někdo chytřejší než já a poznal to...

Ale blbost. Stáhl sis instalačku, nikoliv pirátskou verzi OS bez potřeby klíče.
To nemohlo být kvůli tomu, pokud ano a oni to tak uvedli, měl ses hádat. Nechci mluvit blbosti, ale když reklamuješ HW, nemají právo prohledávat data na disku, nebo ano?