Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail - nejde přeposílat emaily ze Seznam.cz

Dobrý den,

měl jsem nastaveno přeposílání emailů od Seznam.cz do Gmailu (sekce přeposílání a protokol pop/imap). Mám v Gmailu vytvořený štítek xxx@seznam.cz a do roku 2012 to pracovalo spolehlivě. Nějak jsem na to zapomněl a náhodou se po půl roce přihlásil na email na Seznam.cz. Přibylo několik emailů, ale na Gmail nepřišly. Nezměnilo se nastavení od Seznamu? Někde jsem také četl, že Seznam.cz začal blokovat Gmail, tak nevím, zda to je pravda. Jediné, co mi pomohlo, je alternativní řešení a to, že jsem na emailu Seznam.cz ve Filtrech nastavil přeposílání kopie na Gmail (ale to je jen prozatimní záplata).

*Pro jistotu jsem to znovu nastavil, ale netuším, zda to mám správně. Mohl by mi někdo napsat aktuální návod nebo vysvětlit, proč to Seznam.cz blokuje?

Děkuji předem za rady.

Google má import ze seznam.cz (Nastavení, Účty+Import),
tím půjdou staré natáhnout.
(Taky moc nechápu, že se na seznam.cz zřejmě nedá vybrat skupina starších mailů a přeposlat je jinam.
Takže když já potřebuju vybrat maily od jednoho autora a přesunout je do nového samostatného webmailu, tak zatím jediné, co mě napadlo, je udělat účet na googlu, importovat tam vše, a pak tam promazat - ponechat jen jednoho autora.
Trochu hloupé...)