Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Xerox Phaser 3010 netiskne

Prosím, nevíte někdo, v čem by mohl být problém, měla jsem v notebooku XP a tiskárna tiskla normálně, teď mám nový PC a v něm Windows 7 a tiskárna netiskne vůbec nic a hlásí toto: PRINTERS AN NOT INSTALLED IN THE SYSTEM. Děkuji za případné odpovědi.Tiskárna by měla fungovat ve všech OS.

dobrý den, Windows mám 64 bitové,jinak jsem už zkoušela vše možné, stáhnout a nainstalovat ovladače z netu, potom z origin. CD., které je k tiskárně a nic nepomáhá, když chci tisknout, tak se mi to automaticky ukládá do fronty, a když si kliknu na tiskárnu, co je na ploše, tak mi to ukáže : aktivovat nástroj Printing scout a v tabulce Printer Selection mám pod řádkem status žlutý vykřičník a vedle Unknown, jsem z toho celá nešťastná, přitom před týdnem na starém notebooku na XP to běhalo vše v pořádku. Díky.Jsem starší generace a nejsem technicky moc zdatná, na vše jsem doma sama, tak se nezlobte.

Asi nemas nainstalovane vsetky ovladace k zakl.doske. Alebo mas nejaky problem s USB kablom apod. Nestrkas to nahodou dopredu do bedne (ak je to normalny PC?) Pouizvaj USB porty vzadu na bedni.
Ovladace k zakl.doske su na webe vyrobcu zakl.dosky. Ak je to notebook tak na webe vyrobcu notebooku.
Treba ale skusit ine USB porty ptz tam mas zrejme aj radice ktore su OK (chyba ti asi len ovladac pre USB3.0 porty a USB2.0 porty pojdu asi spravne)

Mám Xerox Phaser 3010. Až do dneška bylo vše OK. Nyní se vloudila nějaká "chybička". Po spuštění ledka trvale svítí (asi 1 minutu) a až potom začne blikat. Důležité je, že NETISKNE!!!. Přeinstaloval jsem z CD i z internetu ovladače, zkontroloval připojení k PC - vše je tak jak má být. To nepomohlo. Hledal jsem řešení v předchozích odpovědích, ale k tomuto problému tam nic není. Asi tomu, tak jako mně :-), vadí to horko (nyní v 18.30 hod je 30 st.). Za odpověď moc děkuji!

Mám úplně stejný problém jen s tiskárnou Phaser 3020. Netiskne to vůbec nic z Office. PDF, fotky, internet tiskne normálně. Vše jsem zkoušel přeinstalovat jak tiskárnu, ovladače i OFFICE a nic.
Už jsem psal i na servis Xerox ale ti mi vůbec neodpověděly.Nevím co s tím a už se s tím trápím víc jak měsíc. Zajímavé je, že to normálně fungovalo a pak to najednou přestalo, nevím jestli to bylo nějakou aktualizací nebo čím - nevím. Poradíte někdo ?