Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zřízení webkamery

Chtěl bYch se zeptat, jestli mi bude fungovat dobře nějaká webkamera, když se na internet připojuji přes mobil/GPRS?
Mám Internet Explorer... Díky

jedna vec je pozadovana rychlost a druha latencia. pri gprs je bezna 500ms cize kamera je nepouzitelna. gprs je nepouzitelne aj na skype a pod programy. jediny program ktory poznama ktory je min citlivy na latenciu a prenosovu kapacitu je teamspeak.

Prenos videa pri upload 29Kbps/s to leda ze omezis snimky na tuplem hroznou kvalitu a fps bude nekde u 3 snimku s velikosti 120/100 pixel, neboli hrozne video a plus popripade zvuk takze vysledek bude desnej. Radeji to ani nezkousej, nebo prejdi na jine pripojeni pokud mas moznost. Minimum je nekde kolem jiz zminenych 128Kbps/s.