Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utlumeni zvuku pozadi - programem?

Ahoj, povidam s nekym pres skype, a i kdyz ma druha strana televizi v pozadi na minimum, ze ji sotva slysi, i presto ja slysim tu televizi u sebe lepe, jako cloveka co ma mikrofon temer v puse.
Toto se deje jen u jednoho cloveka s kterym volam, u zadneho dalsiho z mych kontaktu byt jen podobny problem neni. Problem pretrval i po vymene mikrofonu.
MYslel jsem, jestli nejde nejak utlumit zvuk v pozadi, napriklad nejakym programkem instalovanym na moji strane.

O rady typu "at TV vypne" nestojim, dekuji za pochopeni.
Mame Winy 7.

Diky.

Většinou má "ten dotyčný" naprosto imbecilně nastavený mikrofon a mixer. Ve Win7 je to jedno zaškrtávátko v "Poslouchat" - "Poslouchat toto zařízení". V XP pak klasický mixer a vypnout daný kanál pro přehrávání (IMHO daleko logičtější).

mysli sa tym televize niekde v mistnosti alebo nejaky TV tuner v PC? V prvom priapde sa signal moze prenasat po stole (nech si polozi mikrofon na nejaku penu alebo ho vezme do ruky alebo nech si da mikrofon na hlavu), v druhom pripade ma blbo nastaveny mixer