Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstalace win xp

Dobry den, mam problem s opravo win. xp. Vzdycky se bezproblemu dostanu k casti instalace kde problikava nejake info.Kdyz se pak ale dostanu na 34 min. do konce vzdy se instalace zasekne. Jinak cd je original a mechanika by mela byt take v poradku. Dekuji za pomoc
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Pro začátek bych se v BIOSu podíval, jestli řadič disků není nastaven na AHCI. To by mělo stačit jej nastavit na "druhý" mód (tedy IDE, legecy ... názvy se občas různí, ale IDE je nejčastější).
Nebo si pořídit drivery pro diskové řadiče - jenomže, tyto řadiče jsou vyžadovány buď na disketě (dnes disketa!), nebo integrované do instalačních souborů, je to přece jenom poněkud složitější, takže ten BIOS je jednodušší.