Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lupa??? Zvětšování, zmenšování obrazovky, internetových stránek apod.

Dobrý den,
asi mám hloupý dotaz ale nevím si rady. Jsem na chatě a potřebuji fungovat na jiném PC než co mám doma a nejde mi tu funkce lupy. Klasicky na svém PC ji mám dole na liště, kde je i zvuk atd, je tam jako ikonka 100% a když na ní kliknu, automaticky se zvětší na 125% pak na 150% atd. a také mi vyjede nabídka vlastní velikost a mohu zadat třeba 31%. Potřebovala bych tuto funkci i sem na toto PC ale nejde mi to. V Ovládacích panelech na tomto PC je klasická lupa a ta toto neumí, nejde mi zvětšit na určitá procenta, nenabízí mi to a také ani třeba na 75% to nejde jen dávat + a - a to mi nestačí. Navíc u tohoto PC ta lupa má úplně jinou ikonu. Zde jsou win 7 a když jsem je měla doma šlo mi to také.
Poradil byste mi někdo, jak to udělat??? Doma mám Acer a toto je Asus, jestli to má na to vliv.
Moc děkuji a přeji hezký den.
Monika Žemličková

U normálních prohlížečů platí CTRL+kolečko myši. Neumíto to jen některé prohlížeče a hovadské Informatica PowerCenter.