Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skryté systémové soubory o velikosti 30GB-co s nimi???

Dobrý den,
vzhledem k tomu , že jsem se rozhodl zakoupit SSDisk a používat ho jen jako systémový disk+ostatní nainstal.software, především z titulu jeho velikosti má jen 120GB (jsou zkrátka násobně dražší než HDD) je každý zbatečný Bite navíc skutečně nažádoucí....
A právě včera jsem v tomto teprve 14 dní starém PC (teprve jej zajíždím...:))
objevil v totol commanderu 2 skryté systémové soubory o velikosti 30GB:
svítí u nich ikonka s vykřičníkem (v tom TotalComm.)a mají název "HIBERFIL" resp "PAGEFILE" a paradoxně jsou větší než samotný systém - W7, který má přes 20GB...
nemáte někdo zkušenost....co s tím, zda-li je smazat..????
díky

Když už jsme u těch SSD, vygoogluj si ssd optimalizace.