Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uložení dat na internet

Ahoj, je mi 15 a naši mi koupili před měsícem počítač, tak se s ním učím. Mám připojení k internetu. Zajímalo by mě, když napíšu ve Wordu dokument, mohu ho hned nějak uložit na internet, nebo jak to je? Díky

vyhledávače neindexují 100% všech existujících internetových stránek, to ani náhodou, a už vůbec neregistrují denně každou změnu, proto bys svůj dokument našel dost těžko.

ve windows máš normálně dostupné svoje disky v pc, a případně místní síťové disky - čili jen tak náhodou omylem uložit něco na internet není možné. (i když jde dostat svůj dokument na internet, pokud's to provedl pak by ses tu už nepotřeboval ptát:)

když nedokážeš najít svůj dokument najít na disku, je víc možností: dáš ho vyhledat přes start - najít - jméno souboru - zvolíš lokální disky.
nebo otevřeš word či co to bylo, menu soubor - dole je seznam naposledy otevřených dokumentů. předvolený počet pamatovaných dokumentů je tuším jen 4, jde zvýšit v menu nástroje - možnosti - obecné.
taky seznam naposledy použitých souborů vidíš ve start - dokumenty

pokud se ti příliš nezamlouvá místo kam ti windows předvolily ukládání tvých dokumentů: (C:\Documents and Settings\tvoje_jméno\Dokumenty), změníš ho tak že klikneš na ploše pravým myšem na ikonu dokumenty, dáš vlastnosti - změnit umístění.

Možné to je, pravděpodobně ne. (ohledně toho nalezení ve vyhledávači)
(pokud jsem myslel, že velmi nepravděpodobně omylem, tak to neber tak vážně - myslel jsem takové případy, kdy omylem přetáhneš kurzorem tu složku někam kam nemáš (sdílené složky apod).

vis s pocitaci a internetem je mozne vsechno, ale jsou to spise teoreticke uvahy, kterymi nema cenu, aby jsi se ted zabyval, takze odpoved je NE, nic omylem na internet neulozis.

Ale studuj a za par mesicu zjistis, ze vsechno je jinak. ;-)

Abys něco náhodně uložil na internet, tak to se neboj, musel bys při ukládání zadat "kam", tj. konkrétní místo na internetu, musel bys zadat adresu. Pokud jsi ji žádnou nikam ve Wordu při ukládání nezadával, tak pokud jsi to na 100% uložil, tak máš dokument u sebe na PC.