Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uložení dat na internet

Ahoj, je mi 15 a naši mi koupili před měsícem počítač, tak se s ním učím. Mám připojení k internetu. Zajímalo by mě, když napíšu ve Wordu dokument, mohu ho hned nějak uložit na internet, nebo jak to je? Díky

Abys něco náhodně uložil na internet, tak to se neboj, musel bys při ukládání zadat "kam", tj. konkrétní místo na internetu, musel bys zadat adresu. Pokud jsi ji žádnou nikam ve Wordu při ukládání nezadával, tak pokud jsi to na 100% uložil, tak máš dokument u sebe na PC.