Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje nejaka emailova obdoba hromadne korespondence?

Nevite existuje neco takoveho jako hromadna korespondence ve wordu pro email?
Jde mi o to ze mam tabulku s cca 80 lidmi 80 emailu a 80 nazvu souboru, a kazdymu cloveku z tabulky potrebuju poslat ruznej soubor.
Jde neco takovyho udelat automaticky napr v thunderbirdu outlooku? Zkousel jsem hledat ale marne :(
Asi jedine si neco takoveho naprogramavovat co?

Ty soubory jsou všechny v jednom adresáři? Jinak by musely být v tabulce uvedeny i s cestou.

Řešením by bylo vytvoření PHP skriptu (spuštěném na lokálu), který by ve smyčce procházel řádky tabulky a odesílal maily. Ale není to zrovna user-friendly řešení, i když funkční.