Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spouštěním her

Cus hele mam hru Battlefield 2 a battlefield 2142 a pri nacitani hry mi to najednou spadne a uz se nespusti
mam grafickou kartu NVIDIA GeForce4 Ti4200 AGP8x podporuje asi jenom directX 8.0 tak bych potreboval radu jak by se to dalo vyresit abych se obesel bez koupe nove graf.karty kdyz tak se mi ozveta na ICQ 241918612 dekuji moc za kazdou radu.
Hlavne mi pomoocte PLSPLS :.(:.(
[mod]Změna titulku, původně "MAM VELKY PROBLEM SE SPOUSTENIM HER!!!PLS HELP"
Doporučuji přečíst:
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (karel)[/mod]

zdar jaxviňa na téhle poradně se mluví slušně a česky a taky se píšou klasický věty až se to naučíš tak se zase ozvi rádi tvůj problém vyřešíme už se nemůžeme dočkat platí jo?

Proboha! Odkud se tady berou lidi, kteří neumí napsat větu?

Pavel

Prosimte Pevel nevim proc mam mluvit slusne kdyz nic sprostyho nepisu tak se klidni laskave a nechapu co mas za problem?! Precist se do snad da ne??Jako jestli myslis teda ze nepisu carky a hacky tak to je tvuj problem normalni clovek by mi odpovedel na tenhle problem treba jako tady Fuente takze se stebou o tom nebudu vubec bavit.

Pod pojmem mluvit slušně mám na mysli to úvodní oslovení:

Cus hele

To ti přijde normální?

ako jestli myslis teda ze nepisu carky a hacky tak to je tvuj problem normalni clovek by mi odpovedel na tenhle problem treba jako tady Fuente takze se stebou o tom nebudu vubec bavit.

Jo, koukám žes to pochopil, mluvil jsem o vyjadřování ve větách.

OK, nebav se se mnou. Ale pořád trvám na tom, že se neumíš vyjadřovat (viz úvodní dotaz).

Pavel

Přečti si pořádně hardwarové nároky, jaké hra potřebuje.
Tvoje grafika už nestíhá, podporuje DirectX 8.1, takže si
budeš určitě nainstalovat DirectX 9c, ovšem verzi pro W98/ME,
pokud jedeš na tomto OS. Taky se podívej po patchi na B2, třeba první dva linky :

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Battlefield+2+p atch&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs

pro Battlefield 2142 :

http://pc.hrej.cz/hry/akce/battlefield-2142/downloa d/updaty/BF2142%20Patch%20v1.01.zip/

DirectX 9c je asi vyžadován pro hru, ale HW karty to samozřejmě nepodporuje.
To ještě nic neznamená, moje stará GF 5900FX taky HW nepodporuje DX9c
a hry na ní jedou OK, ovšem bez HW podpory DirectX 9c. Takže si stáhni patche
z těch odkazů a pokud máš origoš hry a nepojede to, tak pouvažuj o koupi
nové grafiky. Nedejbože pro neoriginál hru, kterou máš určitě v plánu si zakoupit
je postup následující : Nainstaluj hru, pak patch, nakonec třeba češtinu nebo
zprovoznění bez zakoupení :-|

IMHO Fuente-ova FX podporuje DX9, preto mu nove hry idu.

Dotazovatelova GeForce4 Ti4200 urcite nepodporuje DX9, asi preto mu niektore nove hry nejdu. Takze ak sa da tak nejako opatchovat alebo spravne nastavenit hru aby nepouzivala DX9 (ak to vyrobca hry umoznil), alebo kupit novsiu grafiku.