Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spouštěním her

Cus hele mam hru Battlefield 2 a battlefield 2142 a pri nacitani hry mi to najednou spadne a uz se nespusti
mam grafickou kartu NVIDIA GeForce4 Ti4200 AGP8x podporuje asi jenom directX 8.0 tak bych potreboval radu jak by se to dalo vyresit abych se obesel bez koupe nove graf.karty kdyz tak se mi ozveta na ICQ 241918612 dekuji moc za kazdou radu.
Hlavne mi pomoocte PLSPLS :.(:.(
[mod]Změna titulku, původně "MAM VELKY PROBLEM SE SPOUSTENIM HER!!!PLS HELP"
Doporučuji přečíst:
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (karel)[/mod]

DirectX 9c je asi vyžadován pro hru, ale HW karty to samozřejmě nepodporuje.
To ještě nic neznamená, moje stará GF 5900FX taky HW nepodporuje DX9c
a hry na ní jedou OK, ovšem bez HW podpory DirectX 9c. Takže si stáhni patche
z těch odkazů a pokud máš origoš hry a nepojede to, tak pouvažuj o koupi
nové grafiky. Nedejbože pro neoriginál hru, kterou máš určitě v plánu si zakoupit
je postup následující : Nainstaluj hru, pak patch, nakonec třeba češtinu nebo
zprovoznění bez zakoupení :-|