Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Canon BJC - 250 netiskne

Zravím, mám problém se svou tiskárnou Canon BCJ - 250. Vytiskne demonstrační stránku kolikrát chci, ale jakmile chci vytisknout něco jiného, nefunguje. Všechno se zdá být v pořádku, náplň není vyschlá, tiskárna jinak "funguje", ale hlavní účel prostě přestala plnit. Už jsem zkoušela třeba i podle nápovědy zkoušet různé možné odstranitelné závady, ale nic. Když jsem se pak chtěla podívat do vlastností tiskárny, okno se mi zaseklo a už s tím nešlo nic dělat. Prosím, poraďte mi. Děkuju.

Demonstrační je demonstrační (používá se při demonstraci a vyjíždí po stisknutí tlačítka na tiskárně).
Zkušební je zkušební (používá se při zkoušení a vyjíždí po stisknutí tlačítka "Vytisknout zkušební stránku" ve vlastnostech ovladače).

Mám tuto starou tiskárnu bjc 250. Ve win 7 jsem ji ještě rozchodil, bohužel mě syn přeinstaloval systém na win 10 a tiskárna nejede :.(. Hledal jsem ovladače a nikde nic. Můžete někdo poradit? Připojeno přes USB port, tiskárnu po zapojení nenajde.
DÍKY ZA RADY