Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak utišit větřák u 6720s

Zdarec,
mam dotaz, jak utisit vetrak u HP 6720s - idealne softwarove.
Zkousel sem par softu, ale nic nepomohlo. Je to hlucny, neda se u toho ucit, a uz vubec ne to tahat do knihovny nebo kde je klid. Rizeni spotreby v XP taky nefunguje, mam to na elektrice.

Dikes

Zarážející je, že se ti hned po napsání nadpisu dotazu pokazila klávesnice a upadly klávesy s diakritikou. Pak už jenom šišláš.

nikdy nepisu s diakritikou

Jak utišit větřák u 6720s

Ty chodíš do nějaké školy? Klidně to přiznej, já nic proti zvláštní škole nemám. Chodil jsem tam celých deset roků, než mě pustili za dobré chování!

Proč vysíráš? Pokud se nudíš, běž raději plácat bábovičky na písek, jestli si jen chceš chladit žáhu, řekni staré, ať ti dá a bude ti líp. S tvým přístupem pak budou useři chodit do poradny opravdu s radostí.

TiP-Zacni tim ze ho vycistis, vypada to na zanesenou spinu,,z prachu a chlupu ruznych druhu,(procento prachu je i lidska kuze, takze i cast kuze z peni.su, tak si predstav ten humus co tom je)
TiP-Necitis-li se na rozdelani tveho NB, zkus airosolovou bombu se stlacenym vzduchem(s.plynem) vyrabene prave na to cisteni PC.
:i: mimo otazku kde delas skolu? Neni li tajne v jakem oboru?

TAK CIM SEM TO VYRESIL bylo to, ze sem rozdelal cele (skoro cele) NTB a vyfoukal to kompresorem, celej vnitrek pod klavesnicou, case a hlavne vetrak.
Pekne se z teho zaprasilo a uz to nefuni aji kdyz zahraju Morhuhn Kart!
Dika

Este ti poradim ze ak pouzivas WinXP a ak CPU vie speedstep tak si v tych WinXP nastav v ovl.panely - energia, energeticky profil na Prenosny pocitac. Potom XP automaticky podtaktovava CPU ked sa nic nerobi. Vzdy, aj ked je na AC napajani. Aktualna frekvencia CPU sa da overit pomocou programu CPU-Z.