Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč First page?

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, jak se zbavit automatickému otevírání po otevření Firefoxu stránky "First page"? Dost mě to otravuje a potřeboval bych, aby se mi otevírala hned domácí stránka FVD Speed Dial. Děkuji

Děkuji, ale toto jsem samozřejmě provedl, než jsem se obrátil s žádostí o radu. Při startu Fx naskoší mnou zadaná domácí stránka, ale pokud křížkem zavřu všechny stránky, naběhne automaticky first page. To je to, co bych chtěl odstranit, ale nevím jak. Tato stránka je pro používání v ČR úplně nanic, proto se jí chci zbavit.Děkuji předem za jakýkoliv nápad. Jedná se o Firefox pro Seznam 1.9, Jinak verze Fx je 21. Nevím, jestli by pomohlo tuto verzi pro Seznam smazat a stáhnout normální verzi 21 od Mozily, ale nechtěl bych přijít o nastavení ve FVD Speed Dial.:-/

V tom případě odvšivit počítač, odinstalovat různé Toolbary, Ask cosi a podobné zhůvěřilosti. Něco, co ti běží v počítači, se stará o to, aby jím nastavená výchozí stránka tam zůstala, i přes tvůj zuřivý odpor. Co to ale konkrétně dělá, to musíš zjistit sám, do počítače ti nevidíme.