Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako urobit screenshot obrazovky, presahujuci obrazovku ?

nevedel som to vygooglit po anglicky.

tak sa pytam tu.

predstavte si ze mate na stranke tabulku, ktora presahuje moznosti zobrazenia obrazovky, aj ked zmensite velkost zobrazenia v prehladaci.
ja viem ze existuju na to programy, co to dokazu. urobia screenshot aj mimo viditelne pole

dakujem

// ejha pravopis ^^
preco sa neda editovat nazov temy ?
Změna předmětu, původně: ako urobit screenshot obrazovky, presahujucy obrazovku ? (Kráťa)

pme vdaka, ale ja som mal problem to vygooglit. aku frazu alebo ake slovo si zvolil?

ja som to chcel riesit cez: how to screenshot over screen a k nicomu som sa nedostal

niekde som cital, ze tie programy co to vedia. to nevedia az tak dobre pretoze, ked sa nakonci ten obrazok da dokopy je trhany, nespojity a pod.

nie je nejaky rebricek alebo aspon porovnanie ktory je dobry ?

vdaka

Pokud ti jde třeba o obsah okna prohlížeče a máš Firefox, tak je na to rozšíření Awesome Screenshot.

Presne to som chcel napísať... (Pre FF ScreenGrab)...
Nevidím zmysel snímania niečoho väčšieho ako sa vojde na obrazovku. Ak sa jedná o obrázok - pravý klik a uložím si ho ako originál. :-)
Ak sa jedná o stránku - rozšírenie do prehliadača, alebo si tú stránku uložím komplet aj s obsahom (pre offline prezeranie).

no já se přiznám, že jsem vůbec negoogloval:)) v sadě od nir sofera je http://www.nirsoft.net/utils/web_site_screenshot.h tml , i když bych řekl, že každý webový prohlížeč má tuto funkci, nebo je doplnitelná pomocí pluginu.

// ejha pravopis ^^
preco sa neda editovat nazov temy ?

tortura. :-D

edit// jinak se dá zeptat uja googla: how to (tady cítím, že hlavní googlák na velíně se otáčí a říká: startuj servery na aljašce, kmochna něco chce) create screenshot web site

pouzival som co ste mi odporucili napr. ze PicPick a DuckCapture.
ale oba programy nevedia scroolovat v Ms Wordpad. neskusal som Notepad ani Ms Word

doteraz to fungovalo napr. pri prehliadaci. ale v tomto textovom editore to nejde

o_O

co s tym ?

// len mi nepiste, ze copy-paste textu, lebo to presne nechcem. potr. z toho spravit screen