Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pc

Zdravím.
Mám problém s počítačom..Vlastne s tým že sa samovoľne vypína. Neviem či to môže byť spôsobené prehrievaním alebo zlým zdrojom. Počítač sa mi vypne aj pri menšej záťaži. Prosím Vás poradíte mi čím to môže byť ? :) Mám aj fotku s hodnotami teplôt. Sú tie teploty moc extrémne. Inak odfotené sú pri menšej záťaži.

TheThomas no já mám taky u AMD teplotu kolem 70 stupnů a zatím ok, tak nevím zkus kontaktovat AMD firmu, ja jim napsal a na můj typ mám fungující teplotu, napiš jim přesně jaký máš typ a oni ti napíšou max teplotu a provozní atd. AMD se obecně zahřívají než intel.

Já jsem se ale ptal přímo firmy ta tomu asi rozumí nemyslíš?A navíc ventilátory mám a mám všechno v pořádku.Já mu radím at kontaktuje firmu, takhle přes internet toho moc nevyřeší. Otázka je zda nemáme špatné čidla, hardisk jednou ukazuje 50 a když vypnu proces hnetka je 44.

Navíc když má taky AMD a má 70 stupnů tak je to asi ok, nějaká náhoda že dvě AMD mají kolem 70 stupnů. TheThomas já mam tyto teploty 8 let a vše ok.Ptal jsem se i odborníku, ne přes internet ale přímo v servisu, kdyžtak to zkus tam.Lepší je když to někdo vidí.