Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC ventilatory (jak je otočit?)

Ahoj koupil jsem 3 PC ventilátory do skříně. Potřeboval bych poradit jak je otočit, předtím tam byl jeden a ten vysával. Děkuji

Mám je nechat ať všechny vysávají nebo jeden nechat foukat dovnitř.....? nebo...?
Změna předmětu, původně: PC ventylatory (Kráťa)

ok, jestliže ideální je nejlepší řešení, tak nejideálnější je to, co se tomu nejvíce blíží.

ano, lze to bez problému napsat a taky se to u nás běžně používá. obecná čeština se neustále vyvíjí a mění a nikde tu není napsáno, že se musí psát výhradně spisovnou češtinou.