Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nakupovani HW na Vanoce

A je to zase tu. Myslite ze se budou opakovat situace z minulych let, kdy tesne pred Vanoci byly na sklade uz jen lezaky a kvalitni HW mel clovek sanci ziskat nejdriv v unoru (pokud se nechtel ponizovat a psat se do poradniku na LCD monitory atd., jak jsem taky zazil)? Nebo se snad prodejci/vyrobci polepsi a trh nasyti dostatecne?

Předpokládám že to bude jako každý rok. Lidi začnou šílet a prodáme pár ležáků o které by nikdo ani nezavadil.Na sklad se bere víc zboží každé vánoce ale těžko odhadnout zájem a kamión si taky nikdo dopředu nenaveze:-) Žádanější zboží rychle mizí i u dodavatelů a ceny stoupají.

Předpokládám, že to bude obdobné. Kupní síla obyvatel stoupá, různé instituce se předhánějí v nabídkách spotřebitelských úvěrů a reklama nám pravidelně tvrdí, že bez toho či onoho nemůžeme být 3-[ Též se chystáme na nákup elektroniky, ale počkáme na leden - únor, až budou slevy, výprodeje + možná nové vylepšené modely :-p

Ten titulek me trosku zmatl. U nas se vetsinou na Vanoce kupuje stromecek, kapr a tak podobne.. Ze bysme si HW zdobili byt, to rozhodne ne :-D Ja HW nakupuju prubezne cely rok a vetsinou to jsou kousky, na ktere nejsou reklamy a bezny smrtelnik si je asi jen tak nekoupi. Takove ty uzivatelsky jednoduche krabicky, to neni nic pro me ;-)

nejlepsi je nakoupit HW v breznu a pak koncem srpna/zari --- dlouhodoba zkusenost..
Pameti pouze na konci leta.. ale na druhou stranu, pokavad nejakou vec chci tak ji proste chci a par stovek si priplatim nez cekat pul roku s tim ze zase par stovek usetrim ..

Do krámu, kde prodává kámoš noťasy, vlezl týpek v montérkách
s dotazem, jaký tam mají nejlepší NB. Kámoš duchapřítomně ukázal
na ne zrovna top výrobek, který už se tam válel půl roku.
Kdysi to byla špica, ale nikdo ho nekoupil, takže včil už firma
na něm 3 litry prodělávala. Týpek vytáhl ruličku tisícovek,
zacáloval a bylo to. Akorát tohle se už stává hodně zřídka.