Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nakupovani HW na Vanoce

A je to zase tu. Myslite ze se budou opakovat situace z minulych let, kdy tesne pred Vanoci byly na sklade uz jen lezaky a kvalitni HW mel clovek sanci ziskat nejdriv v unoru (pokud se nechtel ponizovat a psat se do poradniku na LCD monitory atd., jak jsem taky zazil)? Nebo se snad prodejci/vyrobci polepsi a trh nasyti dostatecne?

Do krámu, kde prodává kámoš noťasy, vlezl týpek v montérkách
s dotazem, jaký tam mají nejlepší NB. Kámoš duchapřítomně ukázal
na ne zrovna top výrobek, který už se tam válel půl roku.
Kdysi to byla špica, ale nikdo ho nekoupil, takže včil už firma
na něm 3 litry prodělávala. Týpek vytáhl ruličku tisícovek,
zacáloval a bylo to. Akorát tohle se už stává hodně zřídka.