Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GIF spouštěč

Dobrý den,

potřeboval bych pomoci s GIF animací. Je možné před každou animaci vytvořit jakýsi spouštěč, na který by se kliklo a animace by se spustila a nemusela se spouštět samovolně? Je to pro mě velice důležité, GIF je v tuto chvíli jediná volba, a byl bych rád, kdyby něco podobného šlo udělat, tak jak. Děkuji.

Je to zrudnost, ale pochopitelně to muže jít. "GIF to EXE" nevrací nic normálního google. Ale technologicky je možné aby to byl EXE soubor. Vlastně je to jednoduchá aplikace třebas v DELPHI nebo něčem podobném.

To co spouští GIF by muselo mít funkcionalitu ho ovládat. Pro web, v nějaké podobě by to šlo naprogramovat v javascriptu použitím input onclick button parametry pro to existují..... už jsem někde viděl, že se mačkáním tlačítka objevil/skryl JPG obrázek,GIF nebo PNG.

A pak tu je Flash, který nabízí víc možností jak řídit animaci.