BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
IE10 kvůli tomu stahovat nebudu, ale že by zrušili nastavení téhle volby?
http://247support.custhelp.com/app/answers/detail/ a_id/8892/~/internet-explorer%3A-no-download-promp t-appears
díky Karle.
Prošel jsem celý odkaz a nejsem si jistý.
Jsem nyní na HP WIn7 64 bit, IE10
Tam to vypadá:
tak znovu, nějak se mi odeslala jen část odpovědi.
díky Karle.
Prošel jsem celý odkaz a nejsem si jistý.
Jsem nyní na HP WIn7 64 bit, IE10
Tam to vypadá viz obr.
Ale nejsem teď u počítače, který musím nastavit. Pokusím se tam zajet po obědě.
( já používám FF )
-TY UZ SI NA OBEDE?, ja sem dal teprve prvni kafe

Nechapu co resis. IE10 se ve w8 sam standardne pta.
www.imagehosting.cz