Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska vs grafická karta

Zdravím
Chtěl bych si pořídit novou grafickou kartu: GigaByte MAYA GV-N76G256D-RH 256MB(product.jsp), ale mám slabou základní desku MSI pm8m-v(ta má kupříkladu šířku paměťové sběrnice jen 64 bitů a grafika má 128bitů), tak se chci zeptat jestli základka bude příliš brzdit grafiku, nebo jestli si ji mám koupit. Chci si totiž zahrát i novější hry(Swat4...)

Sirka pamatovej zbernice na doske nema so sirkou pamatovej zbernice grafiky absolutne nic spolocne.
Pamatova zbernica na doske je na kazdej maticnej doske 64bitov, ptz. 64bitove su vsetky dnes pouzivane RAM moduly.

Kludne si to kup doska ti nic brzdit nebude.
P.S. mohol si uviest aky mas CPU nech sa k tomu vyjadri niekto kto hra tu hru, ale zahrat si to zahras aj s horsim CPU (ale cim pomalsi CPU tym sekanejsie).

Neměj obavu. Ta hra jede i na Geforce2 MX200 ]:) (Mám v opravně původní grafiku)
Za ty peníze ta grafika udělá dost, ale je to skutečně pokud šetříš.

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/Ar.asp?ARI=131091& CHID=1&EXPS=&EXPA=

Ty paměti DDR2 jsou když si vypůjčím slovo od některých lidí "sociální".
Pochybný výrobce pamětí Hynix :-x.

Výkon/cena ujde.

Co se týče SWAT4 tak ten sem hrál aj s datadiskem a chodí to v pohodě i na 1280x1024.
SWAT4 používá engine z Unreal Tournament 2004. Takže to bude chodit podobně:

[http://www.zive.cz/files/obrazky/2006/09zari/agpkar ty/grafy/ut2004.png]