Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska vs grafická karta

Zdravím
Chtěl bych si pořídit novou grafickou kartu: GigaByte MAYA GV-N76G256D-RH 256MB(product.jsp), ale mám slabou základní desku MSI pm8m-v(ta má kupříkladu šířku paměťové sběrnice jen 64 bitů a grafika má 128bitů), tak se chci zeptat jestli základka bude příliš brzdit grafiku, nebo jestli si ji mám koupit. Chci si totiž zahrát i novější hry(Swat4...)

Neměj obavu. Ta hra jede i na Geforce2 MX200 ]:) (Mám v opravně původní grafiku)
Za ty peníze ta grafika udělá dost, ale je to skutečně pokud šetříš.

http://www.zive.cz/h/Testcentrum/Ar.asp?ARI=131091& CHID=1&EXPS=&EXPA=

Ty paměti DDR2 jsou když si vypůjčím slovo od některých lidí "sociální".
Pochybný výrobce pamětí Hynix :-x.

Výkon/cena ujde.

Co se týče SWAT4 tak ten sem hrál aj s datadiskem a chodí to v pohodě i na 1280x1024.
SWAT4 používá engine z Unreal Tournament 2004. Takže to bude chodit podobně:

[http://www.zive.cz/files/obrazky/2006/09zari/agpkar ty/grafy/ut2004.png]