Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tlaciarne samsung

Zdravim,

rozhodujem sa o kupe monochromatickej laserovej tlaciarne do domacnosti pre pc na ktorom bezi Win XP SP2(proc: AMD 2600+, neni potreba sietovej podpory). Tlaciaren bude umiestnena v domacnosti, kde sa tlaci malo stranok.

Uz som bol v obchode s cielom kupit HP LJ 1022 a tam mi povedali, ze je to zbytocne predrazene,... a dostali sme sa k tomu, ze mi odporucali tlaciaren samsung-ze su lacne a v pohode stacia do domacnosti.
Tak som si vybral samsung ML-2010 ( http://www.alza.sk/laserova-tiskarna-samsung-ml-201 0--d63622.htm )

Od vas by som chcel vediet, ci sa mam nechat prehovorit na ten samsung, alebo radsej kupit tu HP?

Takisto by som chcel vediet, ci je velky viditelny rozdiel, ked je pamat 2MB a 8MB....lebo ak v tom nie je rozdiel, kupil by som asi samsung 1610 ( http://www.alza.sk/samsung-ml-1610-16str-min-600dpi -2mb-a4-usb-d58183.htm )
thx za odpovede, ak som nieco zabudol, tak napiste.

thread je vyzivny preto pridam este jeden argument ktory som sem uz pisal ale nejako sa este nepreberal.
preco kupovat drahu laserovku do domacnosti kde sa tlaci len obcas? vyhoda lasera v ekonomickej tlaci sa predsa prejaci az od urciteho vytlaceneho poctu stranok. ked uzivatel sam uvadza ze chce tlacit len obcas tak sa mi zda ozaj zbytocne drzat ho v tom ze laser je prenho to prave.
tie vrazene peniaze dotoho sa mu v zivote nevratia.

ja ta nahovarat nechcem len hovorim svoj odborny (kedze sa tym par rokov zivim) nazor. co si kupi klient je cisto jeho vec.
osobne epson tlaciarne nepredavam pretoze si myslim ze ine znacky ich predbehli a ludia sa na ne dost stazuju. naposledy som opravoval istu epsonku ktora zlyhali po aplikacii repasovanych naplni.
za svojim si vsak stojim. jedniny problem je asi v tom ze 4200 uz nezozenies (ja uz mam doma len 1ks aj ten je zajednany) a 4300 podla vsetko maju uz cipovane naplne (aspon to tu niekto spominal).
byt tebou kupim pixmu 1300 a tlacim do nej repasy od cybisu (ziadna slava ale nenicia hlavy a nezasychaju ani pri dlhsich pauzach). pripadne sa porad s niekym kto pouziva repas usrcitej znacky uz dlhsiu dobu
ak kupis laser tak kupis laser. nakoniec uvidis sam. myslim ze vsetko podstatne sa tu uz napisalo (aj to ze od lacnych hp necakaj zazraky).

vies kolko sa ich uz snazim presvedcit ja aby presli na laser? oni tlacia recepty na ihlickovych kvoli kopiraku a kvoli traktorovemu papieru.
este minuly rok som predal aj nove lx300+;o).
a naposledy pred mesiacom-dvoma chceli po mne na jednej skole aby som im zohnal a3 ihlickovu epsonku. na to som uz rezignoval.