Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Učení se o HW

čau,
nejsem v IT tak zběhlý jak většina tady, ale chtěl bych se tomu přiučit. Neznáte nějaký webové stránky např o procesoru, jeho frevenci, grafikách a šířkách sběrnice, jak vybírat graf. kartu a tak? nemyslím stránku typu 'Počítače úplně od začátku', ale trošku poročilejší :-D

Nejlepší a neujžasnější byly přednášky APS na FELu (nyní FIT) - Architektura počítačových systému. Bohužel nemohu sloužit slajdy jsem již smazal a nejsou veřejné. Ale jestli máš kámoše na té škole, zeptal bych se jestli ti to nepostahuje či někdo. Byly tam vysvětlené PIPELINEs, PREDIKCE, TLB apod. Jeden z nejúžasnějších předmětů, co jsme na škole měli.