Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zlý čas v pc (mení sa)

Po zapnutí PC sa mi zmení čas, dátum, rok. Myslel som si,že je to slabou baterkou. Včera sme ale baterku do pc kúpili a dali novú. Zase to urobilo. Nevadilo by mi to keby pri štarte nevyhazdovalo kvôli zle nastavenym udajom stale tabuľku windows - press f1 to CONTINUE. Poradťe prosím v čom je chyba?
Lock, dotaz je z roku 2013. (karel)

Jako učitel IT na Karlově univerzitě musím říci, že Vaše tvrzení je nesprávné. Pokud je PC vytaženo ze zásuvky, baterie se vybíjí velmi rychle. Možná by jste se měl zabývat nějakým jiným oborem a toto přenechat skutečným IT profesionálům.
S pozdravem, Mgr. Filip Grozniak