Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak hacknout obrazovku aneb znáte Iron Mana 2?

Čau,(bohužel) dneska už druhý dotaz.Pamatuje tady ještě někdo Iron Mana 2?Víte jak byl na tom sxoudním procesu o jeho oblek,a potom vytáhl z kapsy takové to udělátko,co hacklo obrazovky a ukázalo co on chtěl?Pokud jsem si dobře všiml,oběvila se tam příkazová řádka.Za 1.) jsem se chtěl zeptat,jestli podobné udělátko existuje a pokud ne,tak nastupuje otázka číslo 2.) a to jak by se daly obrazovky dálkově (např. pomocí ntb) hacknout a zobrazit obsah co bych chtěl já.
Díky,SteveX.
Lock na přání autora dotazu. (karel)

loading...

OMG OMG OMG...

ano, dá se hacknout počítač, co přehrává na té obrazovce, a dokonce se dají hacknout i tzv. chytré (smart) televize co mají malý embedded počítač v sobě.

... zasrpráz...

Áha.Toť vše co jsem potřeboval vědět.
Byla to jenom řečnická otázka.Díky za všechny odpovědi (teda za všechny ne,za ty ******* dole,tak to bych jim tak maximálně mohl nas*at do huby,blbům).

Nesouhlas se dá vyjádřit i slušně, bez použití nadávek (ať s hvězdičkami nebo bez), na tohle tu nejsme zvědaví (DWarf)

No máte recht že TEĎ to je blbost, ale za (dejme tomu) 2-3 roky s postupem techniky by to šlo. Vemte si, že před dvěma roky ještě nikdo moc neznal Smart televize, a dnes? Každá 4tá domácnost jí má, skype na ní má, Wifi, Bluetooth taky.
My máme doma Smartku od Samsungu a já mám Samsungáče mobil, a hádejte co :D Mohu zobrazit bezdrátově a bez modemu obsah telefonu v televizi :D Já si myslím, že za dva, tři roky bude TV hacking jako dnes crackování her, nebo tvorba virů.