Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios..starší PC

Zdravim, potřeboval bych pomoct s jednou věcí kokolo staršího PC.,
Měl jsem v plánu update (mimo jiné) i biosu, za těch asi 5 let se to nikdy nestalo..
Postahoval jsem to z MSI, ale moc se mi nedaří podle toho jejich návodu :)
image011.jpg

můj bios vypadá takhle podobně..
http://ask.lenovo.com.cn/data/uploads/attach/2010/ 03-05/4b90a281d91f3.jpg
nic takovýho tam neni..jak bych měl teda postupovat prosim ? :)
normál boot z flashky při startu se taky nekoná..

Přiznávám..původní záměr byl taktování procesoru, ještě než mi budete psát ať se na to vyseru, berte na vědomí že to je sempron 3000+.. 1,6Ghz, ikdybch ho náhodou pokazil, za stovku seženu lepší..teď jsem přeinstaloval win, a i tak je to prostě zoufalost, se zapnutým prohlížečem jede na 100%, takže stojí mi to za to, i za případný zničení..

jinak ta fotka byla jen informativní vypadá to dost podobně, mám MSI K9N6SGM-V

koukal jsem na řadu návodů, ale to co bych potřeboval v t om biosu taky neni, tak sem se (asi unáhleně) přiklonil k tomu flashi no, protože fakt nevim co by s tim mohlo pomoct

jinak ta fotka byla jen informativní vypadá to dost podobně, mám MSI K9N6SGM-V

Strejda stránku výrobce nenašel? CPU je sice jednojádrové, ale určitě výkonnější než Atom. Když už chodíte ještě do školy, tak si představuji rozumnější využití než je nějaké taktování - lehká linuxová distribuce, má to paralelní port -> PIC, atd...

Nechápu souvislost stránek výrobce a fotky biosu,drivery dávno mám, jen nevim jak dál, když mi to přímo z flashky nabootovat nechce..jen se mi ten bios nechtěl fotit tak sem našel témř identickej obrázek...že je to výkonější než něco jinýho je mi celkem fuk, prostě bych to chtěl zkusit..s tim linuxem jsem to nějak nepobral..

Stránka výrobce desky je zásadním zdrojem informací a jsou tam, div se světe, i ovladače, a dokonce i pro W7 32bit! Jinak viz to "podivné" (a marné) povídání.
Že jste to "s tím "Linuxem" nepobral", tak začínám i chápat. Je to mimo vaše dovednosti a znalosti, jako řádná instalace redmondského os. V případě 4GiB paměti by asi nebyl problém ani s KDE4 a webovým prohlížečem s patřičnými rozšířeními a la Adblock, Flashblock, atd. Případně odlehčené prohlížeče jako QupZilla.