Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flashovaní biosu chyba

Jsem si flashnul s flashky ´bios vše proběhlo ok restartoval jsem pc a naskočí modrá obrazovka s napisem Gigabyte UEFI DualBios a že byl resetován a že bud mám vrátit změny nebo něco v tom smyslu nebo nahrát bios a nebo se dostat přímo do biosu ale na cokoli kliknu nic se neděje naskočí jen modrá obrazovka jako by se to kouslo s nápisem Gigabite UEFI Bios a konec kdyš to restartnu a nechám to být tak mi naskočí něco v tom smyslu že něco flash bios a jestli chci flashnout na novou verzi je tam jen příkazový řádek C:\ a tod vše neví někdo jak dál?

Hele nevím jka se nám to povedlo ale už to běží ten uefi bios už se do něj dostanu.Napsal jsem tam ten příkaz do řádku nechal pět minut možná i déle bez povšimnutí nic se nedělo pak jsem to ctrl alt a delete resetnul a zmačknu dlelete a do biosu se dostal.Zrušil uvodní logo obrazovku a počítač jen při restartu pípne a během 10 vteřin mám naběhlí windowsy :-D super!!Hele díkes moc za snahu a za rady cením si toho.