Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí obrazu

Nevěděl jsem kam toto zařadit takže případně promiňte...:-)
Prosim vás...;-)
Mám problém s počítačem. Kdysi mi počítač běhal vcelku slušně a to sem měl ještě starou obrazovku (hodně starou). A asi před 3 týdny jsem pořídil novou plochou obrazovku. Od té doby (nebo hodně blízké) se mi počítač kouše a to tak, že něco dělám a obraz se sekne a pomůže pouze restart. Když se restartuje dýl, tak to počítač občas zvládne, ale většinou dlouze pípne a obrazovka napíše: Power sawing mode... Většinou se obraz sekne, třeba při hraní hry... Děkuji za pomoc a ochotu... Mám plochou obrazovku LG

Monitor s tym dost pravdepodobne nema nic spolocne, skus si tam ten stary monitor a uvidis.
Pravdepodobne sa ti prehrieva nieco napr. grafika, alebo nestiha zdroj v PC, apod.
Mohol by byt problem v kabli k monitoru, ak by si pri zastrkavani ohol nejaky pin apod., co ale nepredpokladam.
Samozrejme moze to byt aj miliontristodvadsattisic inych veci, chcelo by to trochu viac info, ak to napise no signal tak PC bezi dalej? (napr po restarte, to predsa vidis na LEDke aktivity disku alebo pocujes disk ze ci to bootuje Windowsy alebo ci stoji cele PC).