Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Zdravím,
Mám potíže s internetem v mobilu, mám nově koupenou simkartu a každý den mě to aktivuje za peníze internet .. a nevím jak to vypnout. Mohl by mě někdo pomoci ? Díky.. mám simkartu od vodafonu. Mobil Sam. Galaxy Ace

,,nastaveni pristupoveho bodu'' tam není napíšu vše co tam je :

> Jméno : modře (GPRS Web)
> APN : modře (Internet)
> Proxy : modře (nenastaveno)
> Port : modře (nenastaveno)
> Uživatelské jméno (nenastaveno)
> Heslo : (nenastaveno)
> Server : (nenastaveno)
> MMSC : (nenastaveno)
> Server proxy MMS : (nenastaveno)
> Port MMS : (nenastaveno)
> MCC : 230
> MNC : 03
> Typ ověřování : (nenastaveno)
> Typ přístupového bodu : (internet)

Reklama bez zapnuteho netu nejde, maloktera aplikace si zapne net sama, obvykle ti napise at si zapnes net nebo zada povoleni ho spustit a co jsem zkousel aplikace z Google Play, tak jen jedna (respektive dve od stejneho vyvojare) se odmitly spustit bez zapnuteho netu, vetsinou to funguje, ikdyz je net vypnutej.

Jinak nechapu mazani pristupoveho bodu, staci proste vypnout datovou sit, to snad jde na kazdem Androidu a aplikaci, ktera by si to zapla sama bez toho, ze by si vyzadala povoleni bych okamzite z telefonu odstranil, ale ja teda na zadnou takovou jeste nenarazil, fakt je, ze instaluju jen proverene aplikace, co maji na Google Play hodne uzivatelu a dobre ohodnoceni.