Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu

Zdravím,
Mám potíže s internetem v mobilu, mám nově koupenou simkartu a každý den mě to aktivuje za peníze internet .. a nevím jak to vypnout. Mohl by mě někdo pomoci ? Díky.. mám simkartu od vodafonu. Mobil Sam. Galaxy Ace

Reklama bez zapnuteho netu nejde, maloktera aplikace si zapne net sama, obvykle ti napise at si zapnes net nebo zada povoleni ho spustit a co jsem zkousel aplikace z Google Play, tak jen jedna (respektive dve od stejneho vyvojare) se odmitly spustit bez zapnuteho netu, vetsinou to funguje, ikdyz je net vypnutej.