Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Backup dulezitych souboru WinXP

Potreboval bych mit prehled ve svem pc o souborech/adresarich, kam si programy pod WinXP ukladaji sve nastaveni.
Mam na mysli profily, hesla na stranky, postu a tak. Vim ze vseobecne se to tyka celeho adresare /Documents and settings, chci to ale vic konkretizovat. V pripade nove instalace systemu se nechci zdrzovat s novym nastavenim vsech programu...do zalohovani disku se poustet nechci, pruvodce prenosu souboru je pro mne nepouzitelny (nemam dobrou zkusenost s automatizovanymi ukony). Preferuji manualni kontrolu.
Vi nekdo dat kloudnou radu, nebo navest na nejakou zajimavou stranku na internetu pro navod jak na to?

diky predem
Petr

Ahojky, já si kopíruji do zálohy složky a jsou:
C:\Documents and Settings\Owner\Oblíbené položky
C:\Documents and Settings\Owner\Plocha
C:\Documents and Settings\Owner\Data aplikací\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
C:\Documents and Settings\Owner\Data aplikací\Microsoft\Address Book
C:\Documents and Settings\Owner\Local Settings\Data aplikací\Identities\{07448077-A531-4910-88ED-05F57 CD4E592}\Microsoft\Outlook Express
Nemusíš je hledat podle tohoto seznamu, stačí do vyhledávače (třeba Salamander) zadat poslední položku z tohoto seznamu a vyhledávat třeba z C:\
Zrovna včera se mi zdejchly všechny URL z Oblíbené položky a vše z Quick Launch. Jen prázdné adresáře zůstaly. Nemít to tak si házím mašli.