Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB ovladače pro WIN 7

Dobrý den, notebook mi hlásí špatně nainstalované ovladače pro USB, chci si tedy nějaké stáhnout, ale nevím, zda jsou potřeba nějaké konkrétní nebo je to jedno. Mám notebook značky MSI a operační systém Windows 7. Děkuji

dobry den mam prible s usb dneska jsem delal si vindous a nejdemi usb a zvukovka

Teda to je hnus, velebnosti! Překlad do češtiny:
Dobrý den, mám problém s USB. Dneska jsem instaloval Windows a nejde mi USB a zvukovka. (host)