Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aku 32 GB micro-sdhc kartu pre Galaxy S III?

Objednal som si mobil, Samsung Galaxy S III, teraz hladam pamatovku...

Co znamena tento novy standard 2.0?

"microSD-High-Capacity karta, zodpovedá novému Micro SD 2.0 štandardu"

V com sa lisi tento standard od verzie 1.0? Zistil som ze ta karta je len class 4, ale je drahsia ako class 10 rovnakej znacky.

Zatial sa rozhodujem medzi tymito:

SanDisk micro SDHC 32GB Class 10 - 17€
SanDisk micro SDHC 32GB Micro SD 2.0 asi class 4? - 19€
Kingston micro SDHC 32GB Class 10 - 21€

Edit: Patriot micro SDHC karta 32GB LX Series Class 10 - 20€
Pretec 32GB Micro SDHC CLASS 10 - 23€

Chcem sa vyhnut A-data, nepoznam velmi dobre Transcend. Myslim ze tie vyssie uvedene by nemali mat problem s tym mobilom, este zvlada aj 64GB, ale rozdiel 17 a 46 € je uz privelky.

Aku kartu mi teda odporucate, aku mate vy v mobile?

Dakujem.

Tak nakonec ta Transcend Micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I je o malinko rychlejsi nez ten SanDisk Secure Digital micro 32GB SDHC Ultra, pricemz je levnejsi, takze pro dalsi pripadne zajemce urcite doporucuju tu. (Ale i ten SanDisk je vyborny, proste dve nejrychlejsi karty.)