Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při odebírání USB zařízení se nezobrazí potvrzující hláška

Ahojte,
Narazil jsem u Win7 i Win8 na podivnost - když odpojuji např. flash disk (v systray levým myšem na ikonku zařízení a zvolím "Eject USB device" atp., tak PC vteřinku přemýšlí, pak zařízení ze seznamu odebiratelných zařízení zmizí (a pokud to byl flash disk, tak zmizí i z průzkumníka) a vše tedy vypadá, že zařízení bylo úspěšně odpojeno, akorát mi dost chybí nějaká hláška typu "Nyní je možné zařízení odpojit.".
Ta hláška se mi zobrazovala v XP, ve Vistách... ale v 7 a 8 ji už prostě nemám (a musím si dohledat, jestli zařízení ze systému opravdu už zmizelo a nebo jestli se jej Win stále pokouší odebrat). Jste na tom líp?

Sedmičky mám v práci a osmičky doma a nejsem si vědom jakýchkoliv nastavení, které by to měly znemožnit.

Díky za komentáře.

Po aprílovej kumulativnej aktualizacii Windows Update mi to opäť vypol a prestala sa zobrazovať potvrdzujúca hláška. Musel som to opäť v registroch nastaviť - tak ako tu bolo odporúčané:

Press keyboard "win + R"
Type "regedit"
Search the value "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Notification\Settings\Microsoft.Explorer.Notification.{...}"
If you REG_DWORD 0x00000001(0) set "0" you can double click on value. Set the value data to "1"
Click "OK"

a po reštarte PC sa potvrdzujúca hláška začala zobrazovať. Takže to bude treba asi každý mesiac nastavovať.