Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android anketa

Mam novy Android mobil a chcel by som sa pytat na otazky k tejto teme. Dolezite je pre mna aby majitelia mobilov boli aj pokrocilejsi uzivatelia PC - Windows. Za tymto ucelom je tato anketa. Nezaujima ma pomer uzivatelov s roznymi OS, potrebujem poznat pocet, takze otazky su tomu prisposobene.

Mozete pridat do komentara presny typ mobilu a verziu OS a pripadne aj ci a kolko externych aplikacii pouzivate (nie hier, len aplikacii ktore ste si stiahli).

Piste tu a hlasujte prosim len ak mate Android mobil, ine prispevky len znizia prehladnost temy a presnost ankety.

K otazkam doplnim ze "vykonnejsi mobil" moze byt aj starsi mobil ktory ma vyssi vykon a bol vlajkovou lodou v rokoch 2012 a 2013. "Stredna trieda" je mobil ktory nebol vlajkovou lodou alebo nou bol pred rokom 2012. "Nizsia trieda" je mobil ktory ma mensi displej, rozlisenie a vykon ale stale ma OS Android. Nie je lahke rozlisit strednu a nizku triedu, ale to nie je tak podstatne, hlasujte za volbu kde si myslite ze vas mobil patri.

Dakujem.

Dakujem vsetkym za zapojenie sa do ankety. Objasnim jej vyznam pre mna. Ako som uz pisal, mam novy smartphone a budem mat otazky ktore sa budu tykat OS Android a chcel som vediet ci je tu dostatok majitelov mobilov s tymto OS. Myslim ze to bude stacit, takze cakajte otazky v sekcii Mobily...

Taky mám pocit, že to funguje od Jelly Beanu nějak jinak. Měl jsem kartu v HTC Sensationu s 4.0.3 a z ní ve speciální složce nastavenou vyzváněcí melodii. Po koupi Galaxy S4 jsem nic nemazal, jenom jsem do něj dal tu kartu včetně všech souborů a vyzvánění jsem si nemohl vybrat. Problém vyřešila až aplikace.

TouchWiz to neumí vybrat standardně? Ta jejich nadstavba je opravdu totálně na h*vno. Hlavně, že mají kraviny, že tě sleduje kamera a přitom si nemůžeš vybrat vlastní melodii. To Sense je trochu jiná liga (4+ a 5 pro rýpali).