Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zseknuté Bootování

Zdravím, dnes ráno se mi vypla elektrika když jsem měl zaplý pc, nyní jsem ho chtěl znova spustit, vše probíhalo jako normálně jenomže se mi bootování zasekne při "spouštění systému windows zkoušel jsem opravu systému ale stále stejný problém. Nevíte co s tím? Děkuji.

chkdsk pracuje uplne stejne u SSD aj HDD. Pracuje na urovni clusterov, ne fyzickych sektorov, oznaci cluster ako vadny ak nejaky najde. Ze si prisiel o data v tom clustri je snad jasne.

P.S. on v principe zo SW hladiska neni ziaden rozdiel medzi SSD a HDD. Je mozne ze samotny SSD pri opakovanom pokuse citat nejaky poskodeny blok robi nejake hovadiny, neviem nemal som poskodeny SSD. Ale SW tam nemoze nic rozlisovat, v oboch pripadoch posiela stejne ATA commandy na citanie sektoru, prip. na zapis ak chce nieco menit, nic ine.

/f – opraví poškozené segmenty a další chyby disku
/v – rozdílné funkce podle souborového systému – (FAT) zobrazí cestu a jméno každého souboru na disku (NTFS) zobrazí dodatečné informace a zprávy o vyčištění (pokud jsou k dispozici)
/r – lokalizovat špatné sektory a obnovit čitelnou informaci (je závislé na /f)
/l – (NTFS) nastavuje velikost výstupu
/x – vynutit odpojení svazku (je závislé na /f)
/i – (NTFS) vykonat jen minimální kontrolu indexování
/c – (NTFS) vynechá kontrolu cyklů v adresářové struktuře
/b – (NTFS) znovu ověřit špatné svazky (je závislé na /r)

jakou možnost? zatím jsem dal f