Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tp-link adaptér (jsem připojený, ale nejsem)

Takže ten USB adaptér máš strčený v nejakom PC (bedna od Apple), alebo je to naozaj nejaké nahryznuté jablko?

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny