Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Tvrde porusovani pravidel na "poradna.net"

-Uz nakou dobu jsem si vsiml porusovani pravidel na "PROFESIONALNI" poradne.
-Chodim sem jako navstevnik v mem volnem case, ale vsimam si vic a vic ze se tu hodne zacinaji lidi urazet a to i "MOD" kteri pouzivaji ponizovaci metody a hrube sproste slova, aniz by za to nesli zodpovednost.

- Nazyvat nekoho "KOKOTEM" nebo "PEDOFILEM" uz me dostalo.
- Vim ze nejsem a nikdy nebudu prinosem pro poradnu, ale trochu respektu na "pro." strankach si zaslouzi kazdy.

VIZ. obrazek

za chvíli to tady zamknu. (touchwood)

Rozhodne najlepsia odpoved v tomto vlakne.
Jednoznacne si naznacil, ze su aj ine dolezite problemy v zivote.

Add Mif: (ako som uz pisal) "Za jeden "vybuch" zabudate na tisicky dobrych rad a hodiny obetovane v Poradni pre cudzich ludi"
Okrem toho Mif pisal len odpoved ako bezny prispievatel, teda nevykonaval ziadnu Moderatorsku cinnost. Tak preco kritika Poradne a Modov?
green4, 15.07.2013 18:33 To akoze nemaju radit, ostat neosobny a iba editovat nadpisy?

Add CoCoChanel: Absulutne nesuhlasim, aby sa v Poradni nadavalo a urazalo, to mas pravdu.
Ale myslis, ze Tvoj spor s Mif-om zaujima tisice navstevnikov Poradne?
To si (ako registrovany) nemohol riesit cez "sukromnu zpravu", alebo cez SZ poziadat Admina o riesenie?

Tymto verejnym hanenim si "nepridal" na cti mojej oblubenej a najlepsej československej Poradni, co som neni rad. Urazene EGO je zly radca.

-Pego- Nebud takovy zaujaty, nikde jsem nenapsal "MIF" a na zadenho "admin" nebo "radce" jsem neukazoval!!!!
-Precti si to jeste jednou, nebo spise trikrat a mozna si vsimnes ze se psal "AT JSOU VSICHNI TRESTANi STEJNYM METREM"
zbytek uz je jen co jsis domyslel ty sam!!!!'
-PS: nejde jen jen o "JEDEN" pripad a ani "JEDNU" osobu.
-POUKAZOVAL JSEM NA PORUSOVANI PRAVIDEl" a ne na nakou fizickou osobu.

o bože.. Já toho Mifa fakt chápu.

Opět jsi nic nepochopil. Kromě toho, že jsi urazil Greena (postavil jsi jej na roveň řitnímu alpinistovi), tak stále nechápeš, že prvotní problém je v tobě.

edit: místo toho, aby ses snažil celou tuhle trapnou patálii nechat co nejdříve vyšumět, tak se v tom ještě nimráš jak klacíkem v hovně (a ještě se divíš, že to smrdí čím dál tím víc).

- Jde zcela o neco jineho, zacal bych kdybys my ukazal kde sem jen jednou psal neco o "MIF"
- Chapu ze ste na poradne radku let spolu, tak mi pripadne naturalni ze se ho vzdy zastanes at jde o cokoliv, ale to nikoho neopravnuje urazet lidi sprostimy a nechutnymy narazky.

ses moderator tak toto tema zavri a je to. Osobne jsem oznacil toto tema jiz vcera po tom co "los" vymazal tu nechutnost za vyresena a uzavrene.

PS: Zadnou osobu jsem zde nejmenoval, tak nebud te az tak zaujati,,,,,ze me nekdo nema rad, to je mi tak jedno, chodim sem abych se necemu priucil a ne se nechat urazet at je to z jakeho koliv duvodu.

zkusím ti to vysvětlit ještě jednou:

1. tys navrhl totální koninu, kravinu non plus ultra
2. mif ti jasně napsal, že jsi zešílel (s čímž naprosto souhlasím, 10k disky do domácího NASu jsou úchylka, vyhozené peníze a cirkulárka do uší)
3. ty ses do něj pustil stylem "co se do mně navážíš, ty pucfleku?!" (tedy pokud někdo něco odstartoval, urážky apod., tak jsi to byl ty)

zbytek je bez komentáře.

Zameť si nejprve před vlastním prahem.