Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velka zahada displeje notebooku

Mam docela velký problém s displejem notebooku,rozhodně nevím v čem je problém.
Když zapnu notebook tak se mi asi 3Osek nic neobjeví,a az pak mi nabehne windows,ale obraz mám roskousíčkovaný.
Psát a číst se na tom ještě dá,ale docela špatně.
Nedostanu se oni do biosu,ale jen tehdy co připojim jinou obrazovku tak na ni de vše ok.
Pomozte prosím dík.

Vymeniť display poškodený pôsobenim sily iba na display je OK

U spadnutých notebookov je to ale inak.

Málokedy je to, co v tento okamih vidíš ako jedinú závadu, jedinou závadou. Ďalšie sa prejavia za nejaký čas, - notebook sa nechce zapnúť ..
- notebook sa neočekávane vypne
- nestabilita

tieto závady sú typickými závadami notebookov, súvisia s teplotnými cyklami, ohrev/schladnutie, mechanický náraz pravdepodobnosť výskytu prudko navyšuje ...

Spadnuté notebooky opravuje hardwarovo zdatný jedinec, ktorý prípadne vykoná reflow/ohrev mainboardu, zvyšok kúpi notebook nový, do servisu to nikdo rozumný nedá.