Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak v Androidu vypnout automatickou aktualizaci aplikací?

Povýšil jsem OS v Galaxy Note na Jelly Bean. Nejen, že mi zmizela třetina nastavení, zástupci na plochách, ale nějak se aktivovala aktualizace aplikací a sedmého v měsíci mi to samo stáhlo 120 MB. FUP mám 150 MB, takže mi to už zpomalili tak, že e-mailem (když se milostivě uráčí přihlásit) posílám fotku hodinu a nových 150 MB mám až od čtvrtého.
Když jsem se to pokusil zrušit přes Android asistenta, vyskočila po restartu cedule, že to nezrušil. Když to vypnu ručně, po restartu se to zapne.
Jak se toho zbavit, nebo alespoň aby to stahovalo jen na povolení?

Ja mam telefon furt zapnuty a nic se mi neaktualizuje. Pokud chci aktualizovat, tak musim kliknout na Google Play a pak na moje aplikace nebo chvili pockat a ono mi to napise, ze jsou k dispozici aktualizace a muzu je spustit. Asi mate nejaky divny telefony.